Masz konto? Zaloguj
Tematy pomocy

Serwis Alerandka zawiera wiele rozbudowanych funkcji zapewniających dobra zabawę.

W ramach serwisu możesz:

 

Dołączyć wiele zdjęć, nagrać krótki filmik o sobie, załączyć zdjęcia prywatne, które nie będą dostępne publicznie i udzielać zezwolenia na oglądanie jedynie tym którzy o to poproszą.

 

Możesz zmienić w ustawieniach rodzaj otrzymywanych wiadomości email z portalu, lub wyłączyć wszystkie tego typu powiadomienia.

 

Przed przekazaniem poznanej osobie swoich danych kontaktowych, lub spotkaniem w realu możesz porozmawiać z nią korzystając z wideo lub audio czatu. Funkcja ta działa zarówno na komputerze stacjonarnym jak tez smartfonie i tablecie, oraz nie wymaga żadnych dodatkowych instalacji.

 

Jeśli nie masz ochoty na dalszy kontakt z którymś z uczestników zabawy na portalu, możesz go zablokować i nie będzie on mógł wysyłać do Ciebie żadnego rodzaju wiadomości.

 

Street Chat- przy pomocy stworzonego przez Ciebie awatara możesz spotkać się z drugą osobą ( oczywiście jej awatarem) w dowolnie wybranym miejscu na ziemi. Wystarczy tylko kliknąć oznaczając je na mapie i przesłać link w wiadomości na czacie do rozmówcy. Street chat odbywa się poprzez pisanie na klawiaturze.

 

3D City- to kilkanaście scenerii takich jak pokład jachtu, igloo na Biegunie Północnym czy labirynt na Marsie w którym spotkają się wasze awatary. Można tez wybrać opcje kina, i wspólnie oglądać film do którego wklejamy link np. Z You Tube .

 

Do wyboru masz kilka gier w które można grac online z wybraną osoba, po przesłaniu linku w wiadomości czatu na portalu. Są wśród nich szachy, wyścigi samochodowe itd.

 

 

Portal w większości dostępnych funkcji jest bezpłatny i nie ogranicza w żaden sposób korzystania z nich zarówno w ich zakresie jak i czasie.

 

Istnieje jednak kilka extra opcji które są płatne. Płatności w ramach portalu dokonuje się za pomocą kredytów, które z kolei można nabyć poprzez PayPal i uzupełnić nimi swoje konto.

 

Płatne jest podniesienie pozycji profilu, tak by znalazł się na pierwszym miejscu listy Randkowiczów, wysyłanie prezentów oraz video rozmowa.

Podbicie profilu kosztuje 50 Krd, prezent 20 Krd a rozpoczęta video rozmowa, bez względu na długość jej trwania 10 Krd ( w przeliczeniu 1 Krd=1 grosz)

 

W ramach pakietu powitalnego wszyscy uczestnicy portalu otrzymują 100 Krd, by móc sprawdzić dostępne funkcje i atrakcje.

 

Korzystając z posiadanych kredytów można wysyłać wybranym osobom wirtualne prezenty kosztujące 20 kredytów każdy, a także przekazywać część kredytów na ich konto. Prezenty te mogą być przez obdarowana osobę kasowane, a wtedy otrzyma ona za każdy skasowany prezent 10 kredytów na konto.

 

 

W sklepach google play oraz App Store dostępne są już apki które można ściągnąć na urządzenie mobilne, a wtedy powiadomienia o wiadomościach przychodzą do nas w czasie rzeczywistym i możemy reagować na bieżąco na każdą próbę kontaktu. Podobnie jak w każdym znanym komunikatorze.